Przejdź do treści

Nazywam się Maciej Kusz i od 2008 roku zajmuję się testowaniem oprogramowania. Na początku były to testy manualne, od 2011 początki testów automatycznych, a od 2013 automatyzacją testów z wykorzystaniem języka Python . Przez te kilka lat, zdarzyło mi się już być w kilku firmach i w kilku różnych projektach. Na stronie o mnie , znajdziesz ciut więcej informacji na ten temat.

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach na tej stronie oraz innych moich projektach? Jeśli tak, to zapisz się poniżej do newsletter'a. Wszystkie podane przez Ciebie dane, będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności .


Regulamin
Zarządzanie ciasteczkami

Blog

ITea Night Live 05 - Testowanie API

W specjalnym live wydaniu ITea Morning wraz z Emilią Lendzion-Barszcz oraz prowadzącym Maciejem Wyrodkiem rozmawiamy o testowaniu API.

ITea Night Live 05 - Testowanie API

Strefa komfortu, a Twoje zarobki (vlog 002)

Kilka moich przemyśleń na temat podejmowania decyzji, wychodzenia ze strefy komfortu oraz jaki to ma wpływ na nasze zarobki. Zapraszam do oglądania i subskrybowania.

Strefa komfortu, a Twoje zarobki (vlog 002)

Profil na LinkedIn - co widzą rekruterzy?

Profil na LinkedIn - co widzą rekruterzy?

Wykorzystano zdjęcie autorstwa Francesco Ungaro z Pexels

Zastanawiałeś się kiedyś, co widzi rekruter, przeglądając Twój profil na LinkedIn? Ja sam kiedyś zastanawiałem się, jak powinien wyglądać profil, aby przyciągnąć uwagę rekruterów i mieć szansę na ciekawsze oferty pracy. Jeśli i Ty czasem nad tym się zastanawiasz, zapraszam do dalszej lektury. Wnioski, do jakich doszedłem oraz mój sposób badania rekruterów może Cię zaskoczyć, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę w branży IT (choć i starzy wyjadacze mogą się czegoś ciekawego dowiedzieć).

Czytaj więcej

TestITka 02 - Eksploracja automatyzacji

Eksploracja niespodzianka, czyli Jakub Rosiński i jego TestITka w najczystszej postaci, tym razem ze mną oraz bugbug.io w roli głownej.

TestITka 02 - Eksploracja automatyzacji

TrendBook 2021 - sylwetki autorów

Trendbook 2021

W tym roku miałem przyjemność znaleźć się w bardzo doborowym gronie podczas tworzenia TrendBooka 2021, którego wydawcą jest portal TestArmy . Zachęcam do zapoznania się z sylwetkami autorów oraz najciekawszych cytatami, z ich wypowiedzi.

Czytaj więcej

Jak zacząć automatyzować testy? Poznaj 12 pytań, które pomogą Ci rozpocząć proces automatyzacji testów. W zupełnym oderwaniu od języka programowania, frameworków do testów oraz technologi w jakiej napisana została aplikacja, którą będziesz testować. Całość opisana prostym i zrozumiałym językiem.
Pobieram darmowy poradnik