Przejdź do treści

Regulamin

Po co w ogóle ten regulamin? Ano jest on głównie dla Ciebie i innych osób czytających mojego bloga. Chciał bym, aby nasza interakcja dawała i Tobie i mnie radość oraz, abyśmy mogli tą interakcję przeprowadzać w kulturalnej atmosferze. Dlatego proszę Cię o zapoznanie się z poniższym regulaminem i jego przestrzeganie.

I. Publikowane treści

Treści publikowane na blogu to mój punkt widzenia na świat, otaczającą nas rzeczywistość oraz pracę, którą wykonuję. Nie staram się stawiać ponad Tobą, ani innymi czytelnikami. Zdaję sobie sprawę, że mogą tu trafić osoby znacznie przewyższające moje kompetencje i z chęcią wysłucham ich lub Twojego zdania na poruszane tematy. Pamiętaj, że to jak postrzegamy świat wynika z tego co już przeżyliśmy dlatego proszę również o uszanowanie mojego, być może odmiennego punktu widzenia.

II. Odpowiedzialność autora

Pamiętaj, że publikowane treści to mój punkt widzenia i pasuje do mojego stylu życia oraz mojej pracy, oraz otoczenia, w którym się znajduję. Co za tym idzie, nie koniecznie muszą pasować do Ciebie, Twojego otoczenia. Jeśli postępujesz zgodnie z tym, co opisuje na moim blogu, to robisz to tylko i wyłącznie na własne ryzyko oraz własną odpowiedzialność .

III. Komentarze

Masz prawo do komentarza pod moimi wpisami i chętnie poznam Twoje zdanie na ich temat. Jednak zastrzegam sobie prawo do ich moderacji i nie będę tolerował:

  • chamstwa, wulgarności oraz obraźliwych treści wobec mnie i/lub innych czytelników,
  • treści nie związanych z wątkiem, pod którym są umieszczane,
  • spamu oraz reklam, jednak zaakceptuję linki do wpisów na innych blogach/stronach, gdzie umieszczone będą treści związane z tematyką poruszaną przez wątek, ale muszą one mieć uzasadnienie w treści komentarza i nie być gołym linkiem.

IV. Prawa autorskie

Treści publikowane na blogu są moją własnością i objęte są licencją CC-BY-NC-ND , która pozwala na kopiowanie i rozpowszechnianie treści w dowolnym medium i pod warunkiem:

  • uznania autorstwa,
  • użycia niekomercyjnego,
  • bez utworów zależnych.

Powyższy opis to jedynie, skrót pełnej licencji i można go również znaleźć pod poniższym adresem .

V. Polityka prywatności i plików cookies

Pełna treści polityki prywatności stosowanej na moim blogu znajduje się na tej podstronie .

VI. Zmiana regulaminu

Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany będą wprowadzane, jeśli będzie wymagać tego obowiązujące prawo lub ulegną zmianie warunki technologiczne funkcjonowania mojej strony internetowej. Aktualny tekst regulaminu oraz wersje archiwalne zawsze będą znajdować się na mojej stronie internetowej.