Przejdź do treści

testerembyc.pl

Czyli blog o tym, jak to jest być nie tylko testerem

Witaj świecie

Hello world tak zaczyna się każda nowa przygoda w świecie IT. W większości tą przygodą jest nauka jakiegoś języka programowania i próba wyświetlenia tego napisu na ekranie użytkownika. W niektórych języka programowania wymaga to kilku linijek kodu, w innych (jak np. w Pythonie) aż 1. Nie wierzysz?

Oto jak prosto można to zrobić:

print("Hello world")

Prawda, że proste?

Jaki to ma związek z tym wpisem? Ano taki, że ten blog oraz wszystko co z nim związane, będzie swojego rodzaju przygodą i jak w każdej innej przygodzie, trzeba postawić ten pierwszy krok, aby ją rozpocząć.

Czym jeszcze ma być ten blog?

Zdecydowanie ma być miejscem dla wszystkich, którzy są zainteresowani szeroko rozumianym testowaniem oprogramowania oraz wszystkim co jest z nim związane. Będę starał się dostarczyć Tobie drogi czytelniku, jak najlepszych treści, które wprowadzą Cie w ten świat, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z testowaniem oprogramowania lub pozwolą Ci rozwinąć swoje skrzydła i być może pomogą w realizację Twoich planów związanych z pracą testera.

Jeśli zastanawiasz się kim jestem i dlaczego sądzę, że jestem w stanie Ci w tym pomóc, to zachęcam do zapoznania się ze stroną o mnie. Możesz również zajrzeć na mój profil na LinkedIn.

Mam nadzieję, zę choć trochę zainteresowałem Cię do tego, aby częściej odwiedzać tego blog'a.

Jeśli chcesz być informowany o nowościach na moim blogu to zapraszam Cię do zapisania się do mojego newslettera (formularz zapisu znajduje się to prawej stronie). Obiecuję, że nie będę spamował i poza informacjami o nowościach na mojej stronie, w newsletterze znajdziesz dodatkowe, ciekawe informacje ze świata IT oraz testowania oprogramowania.

Komentarze

Comments powered by Disqus