Przejdź do treści

testerembyc.pl

Czyli blog o tym, jak to jest być nie tylko testerem

Witaj świecie

Witaj świecie Wykorzystano zdjęcie autorstwa Maksim Goncharenok z Pexels

Hello world tak zaczyna się każda nowa przygoda w świecie IT. W większości tą przygodą jest nauka jakiegoś języka programowania i próba wyświetlenia tego napisu na ekranie użytkownika. W niektórych języka programowania wymaga to kilku linijek kodu, w innych (jak np. w Pythonie) aż 1. Nie wierzysz?

Oto jak prosto można to zrobić:

print("Hello world")

Prawda, że proste?

Jaki to ma związek z tym wpisem? Ano taki, że ten blog oraz wszystko, co z nim związane, będzie swojego rodzaju przygodą i jak w każdej innej przygodzie, trzeba postawić ten pierwszy krok, aby ją rozpocząć.

Czym jeszcze ma być ten blog?

Zdecydowanie ma być miejscem dla wszystkich, którzy są zainteresowani szeroko rozumianym testowaniem oprogramowania oraz wszystkim, co jest z nim związane. Będę starał się dostarczyć Tobie, drogi czytelniku, jak najlepszych treści, które wprowadzą Ciebie w ten świat, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z testowaniem oprogramowania lub pozwolą Ci rozwinąć swoje skrzydła i być może pomogą w realizację Twoich planów związanych z pracą testera.

Jeśli zastanawiasz się, kim jestem i dlaczego sądzę, że jestem w stanie Ci w tym pomóc, to zachęcam do zapoznania się ze stroną o mnie. Możesz również zajrzeć na mój profil na LinkedIn.

Mam nadzieję, że choć trochę zainteresowałem Cię do tego, aby częściej odwiedzać tego bloga.

Zapraszam do newslettera

Jeśli powyższy artykuł uznajesz za wartościowy oraz masz ochotę być informowany o nowościach na moim blogu, to zachęcam Cię do zapisania się do mojego newslettera. Obiecuję, że nie będę Cię spamował, a tylko od czasu do czasu wyślę Ci powiadomienie o nowym artykule lub prześlę krótkiego maila z ciekawymi informacjami.
BONUS: Dodatkowo otrzymasz mój mini poradnik: Jak zacząć automatyzować testy? Czyli 12 pytań i odpowiedzi, które w tym pomogą

Wszystkie podane przez Ciebie dane, będą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.

Komentarze

Comments powered by Disqus